Siūlome

Tylos žygiai

Tyla yra galinga jėga. Mes tai išbandėme jau ne vieną kartą, tad labai rekomenduojame ir Jums patirti šį nuostabų išgyvenimą!

Tylos žygis yra ypatingas tuo, kad mes susiduriame ne tik su ėjimo iššūkiu, bet kartu išbandome save pamėgindami viso žygio metu komunikuoti kitokia priemone – kūno kalba. Tai smagus potyris, kuomet atsisakome kalbos įrankių ir labiu pasitelkiame į pagalbą klausos ir kitų prigimtinių pojūčių dovaną. Būnant gamtoje, kvėpuojant tyru miško oru, bendraujant kiek kitaip nei įprasta, galima pajausti dalykus, kurie tarsi nublanksta gyvenant kasdienybės rūpesčiais. Gamta padeda nuraminti protą, nuolat besisukančias, pasikartojančias mintis, gamtos galia gydo visokeriopai. Be to, juk kartais net dar smagiau tiesiog būti su žmonėmis tiesiog tyloje, vienas kitą tiesiog jaučiant, pabandant suprasti kolegą ar artimą žmogų be žodžių.

Šį žygį galima užsisakyti kolektyvui kaip įdomią, neįprastą išvyką į gamtą. Mes galime paruošti  10-15 km. maršrutą Jums patogioje vietoje, arba galime pasiūlyti atvykti į mūsų jau paruoštas trasas ir išbandyti save tylos patyrime.

Potyrių kaina priklauso nuo ŽYGIO VIETOS ir ŽMONIŲ SKAIČIAUS. Kainos derinamos asmeniškai. Kviečiame susisiekti su mumis

Žygiai basomis

Žygiai basomis yra alternatyva įsižeminimo praktikai. Įsižeminimo nauda žmogaus organizmui yra patvirinta moksliniais tyrimais ir praktikuojama visame pasaulyje. Tai visiškai natūralus, prigimtinis vaikščiojimo basomis procesas, kuomet kūnas tiesiogiai kontaktuoja su Žeme. Šio kontakto metu vyksta svarbūs cheminiai procesai: iš organizmo per pėdas į žemę yra perleidžiami teigiami elektronai, kurie kaupiasi mūsų organizme. Žemės paviršiuje susikaupęs teigiamas krūvis teigiamai veikia žmogaus organizmą, todėl kuo labiau susiliejame su gamta, tuo gausiau ji mus apdovanoja sugerdama ko mums nereikia, išvalydama iš organizmo toksinus per pėdas, ir sveikatindama bei stiprindama mūsų kūnus. Kiekvienas galime pasinaudoti šia paprasta praktika ir kuo daugiau vaikščioti basomis, tačiau sveikiausia ir smagiausia vaikščioti ten, kur yra kuo švaresnė ir gamtiškesnė aplinka. Beje, kartą pabandę mūsų dalyviai nebegali sustoti. Baimė, jog kažkas atsitiks išgaruoja pirmą minutę, kai tik jų pavargusios ir batų nualintos kojos prisiliečia prie minkštos miško paklotės ar smėlėto pajūrio kranto. Be to, svarbu paminėti ir tai, jog vaikštant basomis yra masažuojami visi pėdose esantys akupunktūriniai taškai.

Susipažinę su įsižeminimo nauda ir praktiškai išbandę šį procesą, supratome, kad mūsų misija – žmonėms priminti seniai užmirštas prigimtines praktikas, todėl nutarėme organizuoti žygius basomis. Žygių metu dalyviai, visų pirma, įveikia baimę (jei tokia yra) vaikščioti basomis išėjus į gamtą. Visų antra, jie patiria labia didelį komfortą ir malonumą išlaisvindami kojas iš batų ir pajusdami per kojas tekančią gyvybinę energiją iš žemės.

Jeigu norėtumėte išbandyti šį žygį, mes galime jį Jums suorganizuoti Jūsų pasirinktu maršrutu.

 

Mitiniai žygiai

Gerbdami mūsų protėvių tradicijas ir siekdami geriau jas pažinti, suprasti ir pasisemti išminties, organizuojame patyriminius mitologinius žygius. Juose persikūnijame į įvairias mitines būtybes, kuriam laikui sąmoningai bandome išgyventi buvimo Kitu metamorfozes. Šie ritualiniai persikūnijimai padeda pasinerti į antgamtinį pasaulį, kurį mūsų protėviai suvokė kaip savaime suprantamą reiškinį, kaip susijungimą su gamta ir jos būtybėmis. Tai miško sakmės, kurias mes kuriame ir puoselėjame, tai žaismė, kuria mėgaujamės ir tokiu būdu pagerbiame protėvių atminimą.

Esame sukūrę du tradicinius žygius, kurie jau prigijo:

ŽIEMOS SAULĖGRĮŽA. Saulės sugrįžimą pasitikame žygiuodami ,,ELNIO DEVYNIARAGIO TAKAIS“

PAVASARIO LYGIADIENIS. Gamtą budiname ir pavasarį šaukiamės pasitelkdami ,,LAUMIŲ BURTUS“

Ateityje viliamės dar labiau pasinerti į burtų ir mitologijos pasaulį, kupiną protėvių mums paliktų žinių apie gamtą.

 

Susisiekite